Hakkımızda
Kurumsal

80 yıllık ticari geçmişimiz ve sektörde 40 yıla dayanan tecrübemizle, ana hizmet alanımız olan akaryakıt dışında New Holland yetkili bayiliği, tarım araçları ikinci el satışı, tarımsal üretim ve danışmanlık hizmeti ve zirai ekipman satışı gibi alanlarda da tecrübeli ve kaliteli bir hizmet ağına sahibiz.

Manisa’da başlayıp Ege Bölgesi’ne yayılan yolculuğumuzu daima gelişim üzerine inşa ederek sürdürülebilir büyüme stratejimizle yeni istihdam alanları yaratıyor ve ekonomiye katkıda bulunuyoruz.

Hedefimiz; bölgemiz ve ülkemiz için değer yaratmak, bölgedeki liderliğimizi ve başarımızı tüm yurda yayarak ülkemizin gelişimine katkı sağlamaktır.Bu hedefimize ulaşmak adına, faaliyet gösterdiğimiz her sektörde gözle görülür bir fark yaratıyor ve güvenilir firma imajımızı korumak adına doğru adımlar atmaya devam ediyoruz.

Değerlerimiz

Türk ekonomisine katkı sağlamak.
Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana Türk ekonomisine ve refahına katkı sağlama ilkesini en üst noktada tutarken; yaptığımız işlerde en iyi olma hedefini ön koşul olarak belirledik.

İnsani değerlere saygılı, kaliteli hizmet vermek.
Kaya A.Ş. olarak yıllardır devam etmekte olduğumuz tüm iş alanlarımızda yöre insanıyla karşılıklı güven içinde insani değerlere saygılı şeffaf, kalıcı, kaliteli, yaratıcı, yenilikçi hizmet vermeyi benimsedik. 

İstikrarlı ve sürdürülebilir büyüme sağlamak.
Sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak hedef sektörlerin her birinde benzersiz ve dinamik bir kuruluş olmayı amaçladık.

Petrol Ofisi
New Holland
Total
Kaya'da Kariyer

Kaya A.Ş. ailesinin bir üyesi olmak ve parlak bir kariyer fırsatını değerlendirmek istiyorsanız, lütfen başvuru formunu doldurunuz.