Kaya A.Ş
Kaya A.Ş
Kaya A.Ş

Kaya A.Ş

Yolculuğunuza
enerjimizle
eşlik ediyoruz.

Kaya A.Ş

Hem New Holland yetkili bayiliği
hem de ikinci el satış ile
geniş kitlelere ulaşıyoruz.

Kaya A.Ş

Sektörün içinden, tecrübeyle
yol gösteriyor,
tarımda işinizi kolaylaştırıyoruz.

Hakkımızda
Kurumsal

80 yıllık ticari geçmişimiz ve sektörde 40 yıla dayanan tecrübemizle, ana hizmet alanımız olan akaryakıt dışında New Holland yetkili bayiliği, tarım araçları ikinci el satışı, tarımsal üretim ve danışmanlık hizmeti ve zirai ekipman satışı gibi alanlarda da tecrübeli ve kaliteli bir hizmet ağına sahibiz.

Manisa’da başlayıp Ege Bölgesi’ne yayılan yolculuğumuzu daima gelişim üzerine inşa ederek sürdürülebilir büyüme stratejimizle yeni istihdam alanları yaratıyor ve ekonomiye katkıda bulunuyoruz.

Detaylı Bilgi
Petrol Ofisi
New Holland
Total
Akaryakıt
Akaryakıt

Ana hizmet alanımız olan akaryakıt konusunda bölgenin en iyisi olmak için yola çıktık. Manisa, Balıkesir ve Kütahya bölgesinde bulunan akaryakıt istasyonlarımızla, bölgemizin bir numaralı istasyonu olmayı prensip edindik.

Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ürün ve hizmetin en önemli getirisi olan müşteri memnuniyeti, en iyisi olma yolundaki en büyük güvencemizdir.

Detaylı Bilgi
Diğer Otomotiv

Çiftçinin en önemli ihtiyacı olan tarım araçlarını ulaşılabilir kılan 2. el satışımızla bütçeye uygun ve uzun ömürlü ürünleri müşterilerimize sunuyoruz.

Tarımın vazgeçilmez unsuru olan araçları kullanıcısıyla buluşturmak, çiftçinin işlerini kolaylaştırmak için durmadan çalışıyoruz.

Detaylı Bilgi
Diğer Otomotiv
Tarımsal Üretim ve Danışmanlık
Tarımsal Üretim ve Danışmanlık

Bulunduğu sektörün içinden gelen, sektör hakkında tecrübeli bir şirket olarak tarımsal üretim yaptığımızı da söylemekten mutluluk duyuyoruz. Kendi üretimimiz olan zeytin, badem, ceviz ve üzüm konusundaki detaylı bilgimizle siz müşterilerimize tecrübeyle hizmet veriyoruz.

Bünyemizde yer alan ziraat mühendislerimiz, siz değerli müşterilerimize tarım konusunda ücretsiz danışmanlık veriyor. Aklınıza takılan ya da öğrenmek istediğiniz her konuda yanınızdayız.

Detaylı Bilgi
Zirai Ekipman

Toprak işleme, ekim, hasat vb. tarım uygulamalarında ihtiyaç duyduğunuz zirai ekipmanların satışını kaliteden ve güvenden ödün vermeden gerçekleştiriyoruz.

İlaçlama makinelerinden römorka, biçerdöverden toprak işleme makinesine kadar birçok ekipmanı çiftçilerimizle buluştururken uzun ömürlü, dayanıklı ve kaliteli ürün prensibimizle hareket ediyoruz.

Detaylı Bilgi
Zirai Ekipman
Bize Ulaşın

Tüm soru, görüş ve önerilerinizi form yardımı ile bize iletebilirsiniz.