0850 346 60 56   /   info@kayaas.com.tr

face insta youtube

Türkiye’nin üretim öncülerinden TürkTraktör, endüstriyel hayatına 1954 yılında başlamış ve yıllar içerisinde yükselen bir grafikle, bugün gelinen noktada başta Amerika kıtası olmak üzere şimdiye kadar 130’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olmuştur. Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu olan TürkTraktör’ün kurumsal yapılanmasını, ülkemizde güvenin bir diğer ifadesi olan Koç Holding ve dünyanın en büyük traktör zirai ekipman ve iş makinesi üreticilerinden CNHi ortaklığı oluşturmaktadır. 2013 yılında New Holland Construction markasının Türkiye distribütörlüğünü üstlenerek iş makineleri pazarına da giriş yapan TürkTraktör, kurumsal gelişimine yeni bir boyut eklemiştir.

const575
NEW HOLLAND CONSTRUCTION

Dünyanın en büyük 4. yatırım araçları üreticisi CNH Industrial’ın 120 yılı aşkın geçmişiyle iş makinesi sektöründeki deneyimli markası New Holland Construction, ürünlerinin tamamında üretkenliğe, yakıt verimliliğine, bakım kolaylığına ve operatör konforuna odaklanıyor.

New Holland markası geçmiş yıllarda sektörün en önemli markalarıyla yaptığı iş birliklerinden doğan bilgi birikimini günümüze taşıyor.

İtalya ve Amerika’da üretimi yapılan son teknoloji ürünlerin çoğunluğunda grup şirketlerinden olan Fiat Power Train’in ürettiği son nesil verimli motorlar kullanılıyor. Fiat Power Train, yılda 3 milyon adede yakın motor üreterek bu alanda dünyanın en ileri gelen üreticilerinden biri konumunda bulunuyor ve bu gücünü New Holland iş makinelerine aktarıyor.

Yıllar içerisinde kaliteli ürünleri ve profesyonel servis hizmetiyle, geniş ve son derece sadık bir müşteri kitlesi oluşturan TürkTraktör, bundan böyle Türkiye'nin büyüyen inşaat sektörüne New Holland Construction markası ile destek oluyor.

  • akaryakit
  • otomativ
  • is makinesi
  • zirai ekipman
  • lastik
  • motor
  • tarim